transport caini, transport catei, transport caini international, transport catei international, transport pisici, transport pisici international, transport animale, transport animale de companie, transport caini anglia, transport caini germania, transport caini olanda, transport caini franta, transport caini belgia, transport caini pret, transport pisici germania, transport pisici anglia, transport animale anglia, transport animale germania, transport caini romania

Categorii

Linkuri externe

Programul meciurilor din Cupa UEFA, turul întâi manşa a doua

Programul meciurilor din Cupa UEFA, turul întâi manşa a doua

Marţi 30 septembrie şi joi 2 octombrie sunt programate meciurile din manşa a doua a turului I al Cupei UEFA la fotbal (ora de start, ora României):


marţi 30 septembrie:

19h00 St. Patrick's (Irlanda) - Hertha Berlin (Germania) 0-2

19h00 ŢSKA Moscou (Rusia) - Slaven Koprivnica (Croaţia) 2-1


joi 2 octombrie:

16h40 Wisla Cracovia (Polonia) - Tottenham Hotspur Londra (Anglia) 1-2

17h00 Rapid Bucureşti (România) - VfL Wolfsburg (Germania) 0-1

19h00 Spartak Moscova (Rusia) - Banik Ostrava (Cehia) 1-0

19h00 Unirea Urziceni (România) - Hamburger SV (Germania) 0-0

19h00 FBK Kaunas (Lituania) - Sampdoria Genova (Italia) 0-5

19h15 Schalke 04 Gelsenkirchen (Germania) - APOEL Nicosia (Cipru) 4-1

19h15 VfB Stuttgart (Germania) - Cerno More Varna (Bulgaria) 2-1

19h15 Lech Poznan (Polonia) - Austria Viena (Austria) 1-2

19h30 Kalmar FF (Suedia) - Feyenoord Rotterdam (Olanda) 1-0

19h30 Levski Sofia (Bulgaria) - MSK Zilina (Slovacia) 1-1

19h30 Honka Espoo (Finlanda) - Racing Santander (Spania) 0-1

19h45 Rosenborg Trondheim (Norvegia) - Bröndby Copenhaga (Danemarca) 2-1

20h00 AS Saint-Etienne (Franţa) - Hapoel Tel Aviv (Israel) 2-1

20h00 Metalist Harkov (Ucraina) - Beşiktaş Istanbul (Turcia) 0-1

20h00 Partizan Belgrad (Serbia) - FC Timişoara (România) 2-1

20h00 Galatasaray Istanbul (Turcia) - Bellinzona (Elveţia) 4-3

20h15 Dinamo Bucureşti (România) - NEC Nijmegen (Olanda) 0-1

20h30 FC Vaslui (România) - Slavia Praga (Cehia) 0-0

20h40 Standard Liege (Belgia) - Everton Liverpool (Anglia) 2-2

21h00 FC Twente Enschede (Olanda) - Rennes (Franţa) 1-2

21h00 Heerenveen (Olanda) - Vitoria Setubal (Portugalia) 1-1

21h15 Sparta Praga (Cehia) - Dinamo Zagreb (Croaţia) 0-0

21h15 FC Zurich (Elveţia) - AC Milan (Italia) 1-3

21h15 Artmedia Petrzalka (Slovacia) - Sporting Braga (Portugalia) 0-4

21h30 Red Bull Salzburg (Austria) - FC Sevilla (Spania) 0-2

21h30 Ajax Amsterdam (Olanda) - Borac Cacak (Serbia) 4-1

21h45 Olympiakos Pireu (Grecia) - Nordsjaelland (Danemarca) 2-0

21h45 FC Copenhaga (Danemarca) - FC Moscova (Rusia) 2-1

21h45 Motherwell (Scoţia) - Nancy (Franţa) 0-1

21h45 Manchester City (Anglia) - Omonia Nicosia (Cipru) 2-1

21h45 FC Bruges (Belgia) - Young Boys Berna (Elveţia) 2-2

21h45 Udinese (Italia) - Borussia Dortmund (Germania) 2-0

22h00 Aston Villa Birmingham (Anglia) - Litex Lovech (Bulgaria) 3-1

22h00 Deportivo La Coruna (Spania) - Brann Bergen (Norvegia) 0-2

22h00 Paris SG (Franţa) - Kayserispor (Turcia) 2-1

22h15 Benfica Lisabona (Portugalia) - Napoli (Italia) 2-3

23h00 Valencia CF (Spania) - Maritimo Funchal (Portugalia) 1-0

23h35 Vitoria Guimaraes (Portugalia) - Portsmouth (Anglia) 0-2

 

 

Material furnizat de Agentia Nationala de Presa AGERPRES.

Cititi mai multe articole din arhiva Play News