transport caini, transport catei, transport caini international, transport catei international, transport pisici, transport pisici international, transport animale, transport animale de companie, transport caini anglia, transport caini germania, transport caini olanda, transport caini franta, transport caini belgia, transport caini pret, transport pisici germania, transport pisici anglia, transport animale anglia, transport animale germania, transport caini romania

Categorii

Linkuri externe

Liga Campionilor, programul meciurilor

Liga Campionilor,  programul meciurilor

Meciul din Liga Campionilor la fotbal, dintre Fiorentina şi Steaua Bucureşti, care se va juca marţi, de la ora 21,45, la Florenţa,  va fi condus de o brigadă de arbitri englezi, cu Michael Riley la centru.


Pe stadionul ''Artemio Franchi'', Riley va fi ajutat de arbitrii asistenţi Darren Cann şi Michael Mullarkey, în vreme ce arbitru de rezervă a fost desemnat Andre Marriner.


Celălalt meci din grupa F a competiţiei, dintre Bayern şi Lyon, va fi arbitrat o grecul Kyros Vassaras. Iar CFR Cluj va juca miercuri seara, cu Chelsea, în Gruia, în Grupa A.


Programul meciurilor de marţi şi miercuri (ora de start - ora României, cu excepţia partidei de la St Petersburg):

marţi 30 septembrie:
Grupa E:

Aalborg (Danemarca) - Manchester United (Anglia)

Villarreal (Spania) - Celtic Glasgow (Scoţia)


Grupa F:

Fiorentina (Italia) - Steaua Bucureşti

Bayern Munchen (Germania) - Lyon (Franţa)


Grupa G:

Arsenal Londra (Anglia) - FC Porto (Portugalia)

Fenerbahçe Istanbul (Turcia) - Dinamo Kiev (Ucraina)


Grupa H:

19h30 Zenit St Petersburg (Rusia) - Real Madrid (Spania)

BATE Borisov (Belarus) - Juventus Torino (Italia)


miercuri 1 octombrie:


Grupa A:

CFR Cluj - Chelsea Londra (Anglia)

Bordeaux (Franţa) - AS Roma (Italia)


Grupa B:

Anorthosis Famagusta (Cipru) - Panathinaikos Atena (Grecia)

Inter Milano (Italia) - Werder Bremen (Germania)


Grupa C:

Sporting Lisabona (Portugalia) - FC Basel (Elveţia)

Şahtior Doneţk (Ucraina) - Barcelona (Spania)


Grupa D:

Liverpool (Anglia) - PSV Eindhoven (Olanda)

Atletico Madrid (Spania) - Olympique Marseille (Franţa)

 

 

 

Material furnizat de Agentia Nationala de Presa AGERPRES.

Cititi mai multe articole din arhiva Play News