transport caini, transport catei, transport caini international, transport catei international, transport pisici, transport pisici international, transport animale, transport animale de companie, transport caini anglia, transport caini germania, transport caini olanda, transport caini franta, transport caini belgia, transport caini pret, transport pisici germania, transport pisici anglia, transport animale anglia, transport animale germania, transport caini romania

Categorii

Linkuri externe

Olanda - NEC Nijmengen, remiză în deplasare cu FC Twente

Adversara echipei Dinamo Bucureşti în turul 1 al Cupei UEFA, NEC Nijmegen, a terminat la egalitate, 1-1, partida disputată în deplasare cu formaţia FC Twente Enschede, sâmbătă, în cadrul etapei a 2-a a campionatului de fotbal al Olandei.

Gazdele au deschis scorul în prima repriză, prin Elia (min.32), Nijmegen reuşind să evite înfrângerea în ultimul minut al meciului, datorită reuşitei lui Tshibamba, abia introdus în joc.
NEC a evoluat în următoarea alcătuire: Babos - Zomer, Wisgerhof, El Ackhaoui, Davids, Van Beukering, Schone (Ntibanzonkiza, 70), Bouaouzan, Sibum, Fernandez, Radomski (Tshibamba, 86).