transport caini, transport catei, transport caini international, transport catei international, transport pisici, transport pisici international, transport animale, transport animale de companie, transport caini anglia, transport caini germania, transport caini olanda, transport caini franta, transport caini belgia, transport caini pret, transport pisici germania, transport pisici anglia, transport animale anglia, transport animale germania, transport caini romania

Categorii

Linkuri externe

Liga I: Ovidiu Hategan va arbitra meciul Dinamo - CFR Cluj

Liga I: Ovidiu Hategan va arbitra meciul Dinamo - CFR Cluj

Arădeanul Ovidiu Haţegan va arbitra meciul dintre Dinamo Bucureşti şi CFR Cluj, care va închide etapa a patra a Ligii I de fotbal, duminică seara, de la ora 20,45.

Bucureşteanul Alexandru Deaconu a fost delegat la partida dintre campioana Unirea Urziceni şi FC Timişoara, care se va juca sâmbătă seara,d e la ora 19,30.

Istvan Kovacs va conduce meciul dintre Oţelul Galaţi şi Steaua, care se va juca duminică, de la ora 17,00.
Programul etapei şi delegările oficialilor:

vineri 21 august:
FC Braşov - Universitatea Craiova (18,00, GSP TV)
Arbitru: Marius Avram; arbitri asistenţi: Vasile Marinescu, Mircea Orbuleţ (toţi din Bucureşti); arbitru de rezervă: Cătălin Popa (Piteşti)

Observatori: Cornel Sorescu (Piteşti), Paul Costaş (Iaşi)

Rapid Bucureşti - Unirea Alba Iulia (20,00, Digi Sport)
Arbitru: Ciprian Florin Danşa (Oradea); arbitri asistenţi: Nicolae Megheşan (Târgu Mureş), Stelian Slabu (Braşov); arbitru de rezervă: Cătălin Ion Buşi (Râmnicu Vâlcea)

Observatori: George Ionescu, Iosif Robi Urs (ambii din Bucureşti)

Poli Iaşi - Astra Ploieşti (20,30, GSP TV)
Arbitru: Robert George Dumitru (Braşov); arbitri asistenţi: Daniel Hulubei, Mihai Ovidiu Artene (ambii din Vaslui); arbitru de rezervă: Emil Voicu (Bacău)

Observatori: Nicolae Rainea (Galaţi), Victor Ciocan (Bistriţa)

sâmbătă 22 august:
Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ (17,30, GSP TV)
Arbitru: Alexandru Tudor; arbitri asistenţi: Adrian Vidan, Bogdan Mugurel Velicu (toţi din Bucureşti); arbitru de rezervă: Cornel Constantin Făniţă (Timişoara)

Observatori: Nicolae Grigorescu (Timişoara), Daniel Gherasim (Bucureşti)

Unirea Urziceni - FC Timişoara (19,30, Digi Sport)
Arbitru: Alexandru Deaconu (Bucureşti); arbitru asistenţi: Dragoş Mihai Iliescu (Craiova), Adrian Radu Ghinguleac (Bucureşti); arbitru de rezervă: Radu Petrescu (Bucureşti)

Observatori: Radu Petrescu (Braşov), Cornel Cacoveanu (Târgu Mureş)

duminică 23 august:
Oţelul Galaţi - Steaua Bucureşti (17,00, GSP TV)
Arbitru: Istvan Kovacs (Carei); arbitri asistenţi: Miklos Istvan Nagy (Cluj-Napoca), Gero Szabo (Cluj-Napoca); arbitru de rezervă: Cristian Sava (Bacău)

Observatori: Laszlo Sajtos (Sibiu), Romeo Paşcu (Braşov)

Gloria Bistriţa - FC Vaslui (19,00, GSP TV)
Arbitru: Marian Nicolae Bordean (Sibiu); arbitri asistenţi: Octavian Şovre (Oradea), Ionuţ Babadac (Alexandria); arbitru de rezervă: Ludovic Cristian Uihelyi (Lugoj)

Observatori: Ioan Igna (Timişoara), Mircea Cezar Ionescu (Bucureşti)

Pandurii Tg Jiu - Internaţional Curtea de Argeş (20,30, Digi Sport)
Arbitru: Mugurel Drăgănescu (Breaza); arbitri asistenţi: Cătălin Savu (Galaţi), Liviu Ciubotariu (Galaţi); arbitru de rezervă: Marian Balaci (Drobeta Turnu Severin)

Observatori: Mircea Neşu (Oradea), Emeric Dembrovszky (Timişoara)

Dinamo Bucureşti - CFR Cluj (20,45, Antena 1)
Arbitru: Ovidiu Haţegan (Arad); arbitri asistenţi: Cristian Nica (Ploieşti), Aurel Oniţa (Constanţa); arbitru de rezervă: Ionel Ivan (Brăila)

Observatori: Gheorghe Moise (Bucureşti), Pavel Peniu (Constanţa)

Material furnizat de Agentia de Presa AGERPRES

Cititi mai multe articole din arhiva Play News